Pozadí plochy a tapety na mobil jsou skvělý způsob, jak mít na očích to, co je pro nás zrovna důležité

téma prosperity a plodů vaší práce. Mějte odvahu si je posbírat a užít.


Jednou z největších výhod toho, že máte ve věcech (jakžtakž) pořádek, je, že věci jdou více hladce, a tak děláte, co říkáte, a lidem se s vámi dobře dělá, a pochopitelně se vám vynaložená energie lépe vrací – ve všech možných podobách, no, i těch finančních. Už jen proto, že jste si schopni ledacos férově vyjednat, prostě si říct.

Dřív jsem mívala při všem strach, že se mi práce nevyplatí, taky protože jsem si za svou prací nestála a spoustu mý práce zůstalo bez povšimnutí. Dnes už ten strach nemám – vím, že se stačí propojit se správnými lidmi a pak v tom svém dílu práce trpělivě a oddaně pokračovat prostě až do té doby, dokud nepřijde úspěch. A on přijde. Ne protože to rvu hlavou a egem, ale protože jsem si zvolila směr a tomu jsem věrná. A taky, že víc dávám lidem vědět o tom, co dělám.

Jaký je rozdíl mezi mnou v minulosti a mnou dnes? Vytrvalost. Když člověk furt přeletuje, je vlastně věčný začátečník. To je jako pořád sázet semínka a čekat, že bez dlouhého zalévání a okopávání vyroste kytka, okurka… nebo strom – něco je prostě na celý život 🙂


Formát: 1920×1080 px (jpg) 

Obsahuje logo, chcete-li tapety bez loga, pořiďte si za pár kaček roční přístup do VIP koutku a podpořte tak vznik dalších šablonek.

Zdroj: Papírové štěstí (Jana Mráčková)


Pro počítač

Pro mobil

K prosperitě je však zapotřebí také sebevědomí (vědět, kdo jste, kde se nacházíte a co děláte) a sebehodnota (respektive hodnota vaší úžasné práce, tvořivosti, spolehlivosti a péče) – oběma ingrediencím šťastného života se věnujeme ve Šťastném měsíci


Chceš se do objevování života a sebe sama pustit do hloubky?


Related Works

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *