Stylové úspěšné podnikání žen

váš osobní podnikatelský styl díky jednotné značce a papírenským bussiness doplňkům
Mocné trio pro větší dopad a nižší náklady

Když váš grafik nezná možnosti webů a váš webař nikdy neslyšel o marketingu, snadno se dostanete do průšvihu a zaplatíte zbytečné peníze za nežádoucí výsledek. O trablích s tiskárnami radši nechtějte, abych začínala. Ať vyberete cokoliv (grafiku – web – tisk), u nás máme na paměti vše, co prosperující podnikání žen potřebuje.

 

Nejen vy, ale i svět potřebuje úspěšné podnikatelky

Statistiky ukazují, že ženy v českém podnikání musí čelit stresu, samotě, dokonce výdělkům nižším než v zaměstnání. Stylové podnikatelky jsou projekt, který ženám pomáhá v rozhodující chvíli udržet si drajv, povznést svůj byznys díky papírenským doplňkům a pojmenování stylu své značky.

Vyzařujte styl a přitahujte prosperitu

Každá začínající značka, dokonce i ta, která od začátku jede dle strategie, na sebe nabalí spoustu balastu, než najde svůj jedinečný hlas. Uděláme spolu test brand archetypů, vytáhneme z chaosu to “vaše podstatné” a zbytek debordelizujeme, aby odteď i ten nejmenší krok posiloval vaši vizi a zmenšoval rozdíl mezi představou a realitou.

 

Když váš grafik nezná možnosti webů a váš webař nikdy neslyšel o marketingu a textař posílá texty na web graficky nepoužitelné, snadno se dostanete do průšvihu a zaplatíte zbytečné peníze za nežádoucí výsledek. O trablích s tiskárnami radši nechtějte, abych začínala. Ať vyberete cokoliv (grafiku – web – tisk), u nás máme na paměti vše, co prosperující podnikání žen potřebuje.

Moje přednosti

Multioborovost (šetří náklady)

Jemný design, silný dojem

Vycházím z vašeho stylu

Ctím vaše náklady, práci zbytečně neprotahuju

Potenciál vašeho podnikání vyjádřený slovy a obrazy

Na přednostech vaší značky vzniká 10 stran manuálu (jazyk, vizuál, archetyp značky i její debordelizace)

Podobně jako každý člověk má i každý projekt svou duši, svou vizi, své poslání – a je úžasné, když je to cítit i navenek, když to vyzařuje z každého aspektu. Ladím vizuál, texty a celkový dojem značky, aby vše srozumitelně sdělovalo tu jednotnou vnitřní message. Jsem vaše vnímavá bussiness stylistka. Jako multipotenciálka dokážu vychytat souvislosti mnoha rovin, které specialisté ani nevnímají.

– vystudovala jsem češtinu a stylistiku

– jsem webař, programátor a redaktor

– ctím krásu, mám 5 let grafické praxe

– studuju psychologii barev, tvarů, fontů

– komunikuju s tiskárnou k nejlepšímu výsledku

– pravidelně se školím v nejlepším současném marketingu

– chápu vás ve vašich zájmech i výzvách, sama podnikám 11 let

Právě schopnost kombinace těchto oborů je skutečně cenným know-how, které s vámi sdílím.

Co podnikatelky říkají na spolupráci

Tvoříme pro vás od brand strategie přes weby, texty až po grafiku a tisk

 

 

Co říkají na spolupráci klientky (další reference rozklikněte pluskem)

Jsem neuvěřitelně ráda, že se mi v tom vrtáš!!! Nádherně jsi to všechno nasákla, vyselektovala a roztřídila. Jsem z toho celý den totálně nadšená. Úplně jsi mě odzbrojila, doplnila jsi puzzlík do skládanky, který jsem dlouho hledala….. vím, jak vyřešit otázky, které jsem si kladla v některých případech i celý rok.

Markéta Mrázová, projekt Pedagogický diář (brand styling a brand archetypy)

 

Během dneška vnímám, jak jsem více zpevněná. A teď, když čtu tvoje e-maily, mám vážně radost. Vše dává smysl a já si vážím a přímo užívám toho nesmírného luxusu být s tebou v pravdě.

Hana Poláková, projekt Lehkost mého bytí (Konzultace s mentoringem)

 

Super dnešní webinář. Hodně mi ukázal, jakým směrem se zaměřit a co zohlednit – archetypy, díky. Stále je co zlepšovat a na co se zaměřit v mém koučinku, díky moc. Stáňa

Stanislava Lisnerová, chovatelka psů a koučka (webinář o archetypech)

 

Děkuji za zpracování nové stránky. Působí na mě báječně! Tvoje schopnosti a dar slova i schopnosti programátorské jsou opravdu skvělé! A v ceníku ta nádherná přehledná infografika – wow…

Hana Poláková, projekt Lehkost mého bytí (delegování v rámci brand stylingu – úprava prodejní stránky, texty i vizuál)

 

Jana je takový průvodce do nových dimenzí, třeba zrovna v brandu.

Marta Veselá, Agenda s nadhledem a Elegantní podnikání (Brand styling I.)

 

Kategorie, nové názvy sad a vhodná pojmenování, skryté vtípky a ladnost s profesionalitou – BOŽÍ!!!! Posunula jsi to na level, o kterém jsem snila. ÚŽASNÉ!!!! SKVĚLÉ! ŠMRNCOVNÍ! VŠEŘÍKAJÍCÍ!!! DĚKUJI! A můj příběh – dlouho jsem se tak nenasmála, lusknutím prstu tvoříš historii.

Markéta Mrázová, projekt Pedagogický diář (webové texty v rámci Brand Stylingu)

 

Po tom, co mi Janina vyčistila hlavní komunikační kanály a dala mým archetypů ta správná slova do “úst”, zvýšily se mi konverze a doba strávená v mém obchodě se výrazně zlepšila, zákazníci konečně chápou, co v mém produktu mají. A energie okolo všeho je snově přátelská a podporující ♥ Brand spolupráci s Janou jen a jen doporučuji!!!

Markéta Mrázová, projekt Pedagogický diář (archetypy a Brand Styling)

Rozjímám nad texty v brand manuálu. Musím říct, že tvoje zpracování je něco úžasného ve smyslu krásy, pravdivosti a podstaty! Ještě jednou veliké díky! Jani, určitě bych s tebou chtěla pracovat dál na zavádění všeho do praxe. Hanka, hanapolakova.cz

blank

Hana Poláková

projekt Lehkost mého bytí

Jsem neuvěřitelně ráda, že se mi v tom vrtáš!!! Nádherně jsi to všechno nasákla, vyselektovala a roztřídila. Jsem z toho celý den totálně nadšená. Úplně jsi mě odzbrojila, doplnila jsi puzzlík do skládanky, který jsem dlouho hledala. Markéta, pedagogickydiar.com

blank

Markéta Mrázová

projekt Pedagogický diář

Co u nás tiskneme

Vizitky, děkovné kartičky, samolepky, stylové zápisníky, tištěné ebooky a další

 

blank

Zápisníky na míru
V očích klientů profesionálka

S Renčou, Pravou nehtařkou, jsme spolupracovali na zápisnících pro její kurzy. Jak reagovaly studentky? “Chtěla jsem se zeptat, odkud máš ten krásný zápisník a najednou koukám, že na něm máš Pravou nehtařku. Teď si v mých očích stoupla jako profesionálka.”

Zápisníky jsou ještě krásnější, než jsem čekala. S tebou je radost spolupracovat. Oceňuju tvůj aktivní přístup. Moje studentky si z kurzu odnesou kromě dovedností i hmatatelnou připomínku spolu s cennými poznámkami pro domácí trénink. Za největší výhodu považuju design na míru, který odráží moji osobnost a značku a je tím pádem exklusivní. Výsledný blok je krásný a funkční, což je ta nejlepší kombinace, která mohla z naší spolupráce vzejít. 

blank

Renata Tesařová

Ta pravá nehtařka
Jak probíhá spolupráce

 

Zadání a cena

Ujasníme si váš cíl – čeho chcete tiskovinou dosáhnout. Podle toho ladíme zadání i poměr kvality a ceny, protože ta závisí na každém detailu (třeba matná laminace pro sametovější povrch). Od počtu tiskovin se pak vyvíjí cena za styling a za kus.

Možnost společného tisku

Pokud na výsledek nespěcháte, výhodou Stylových podnikatelek je, že během roku se můžete přidat k tiskovým projektům, kde společně šetříme časové a finanční náklady. Je třeba však vyčkat (to může být i výhodou, nemáte-li v cashflow prostředky na růst – můžete se finančně připravit).

Brand styling

Po zadání prozkoumám vaši značku, její jazyk a vyzařování. Pro nalezení směru mi pošlete i obrázky (například z Pinterestu), které mi přiblíží vaši představu. Máte-li vlastní barvy a fonty, budeme pracovat s nimi, jinak využijeme psychologii fontů a barev k perfektnímu oslovení.

Návrhy, tisk a platba

Dostanete 2 až 3 koncepty. V tu chvíli hradíte 50 % zálohu a díky vašim podnětům pilujeme finální podobu (ta, do níž se zamilujete). Teprve pak jde produkt do tisku. S tiskárnou vše ladíme, aby nic neopomněli a výsledek byl skvělý. Ten vám natočíme. Při spokojenosti posíláme zbylou fakturu a po uhrazení posíláme.

Společně prosperujeme

 

blank

Stylová skupina na Facebooku

Kdy se pro tebe hodí?delší dobu podnikáš a cítíš, že se potřebuješ obklopit podobně uvažujícími ženami, protože je třeba posunout se na nový level, a máš i kapitál to podniknout. Jedná se o kruh vybraných velmi odvážných a skvělých podnikatelek a kromě tématu skupiny – stylový tisk a grafika pro úspěšné ženské podnikání – se setkáváme jednou měsíčně online živě.

  1. Vzájemná podpora a feedback
  2. Podpora ve zvyšování organického dosahu na sítích
  3. Možnosti REÁLNÉ spolupráce a propagace
  4. Osvěžující oživení a humor
  5. Antidepresivum, když řešíte výzvy

Abychom mohly udržovat vysoký standard informací a setkávání, tak první čtvrt roku je skupina za symbolických 144 Kč, pak členky platí čtvrtletně 500 Kč.

Vyšperkujte své podnikání tiskem

Praxe ukazuje, že pro trvanlivé a prosperující podnikání potřebujeme i offline a vůbec trvanlivé, hmatatelné doplňky, třeba právě z papíru. Můžeme je rozdělit na fashion (nálepky na produkty…) a praktické (produktové karty, pracovní listy…). Tiskoviny se stávají oporou byznysu, dodávají mu reálnost a prestiž, stabilitu a důvěryhodnost.

Chcete se to naučit, uvidět vaše jedinečné možnosti a povznést se nad konkurenci? Podejte žádost do skupiny a při vstupu dostanete elektronický magazín plný těch nejjednodušších rad a nápadů pro přechod vašeho podnikání na nový level.

Abychom mohly udržovat vysoký standard informací a setkávání, tak první čtvrt roku je skupina za symbolických 144 Kč, pak členky platí čtvrtletně 500 Kč.

blank

Hodnoty, které u nás můžete načerpat

Jednotnost a důvěryhodnost

 

Osobní styl a profesionalita

Prestiž a rostoucí prosperita

Podnikatelské sebevědomí a ženská jistota

až 890

stran textu napíšu ročně

135

tiskovin navrhla a 25 % šlo i do tisku

7

webů jsem stvořila vč. eshopů a kurzů

10 000

hodin jsem se zlepšovala


jana@papirovestesti.cz
+420 731 415 596