Stylové úspěšné podnikání žen

váš osobní podnikatelský styl díky jednotné značce a papírenským business doplňkům

Vy víte CO a spolu najdeme vaše jasné, jednoduché a ziskové JAK

Mocné trio pro větší dopad a nižší náklady

Když váš grafik nezná weby a webař neslyšel o marketingu, snadno se dostanete do průšvihu a zaplatíte peníze za nežádoucí výsledek. O trablích s tiskárnami radši nechtějte ani slyšet. Dovolte aspektům svého byznysu, aby navzájem elegantně posilovaly svůj vliv.

 

Nejen vy, ale i svět potřebuje úspěšné podnikatelky

Podle statistik čelí české podnikatelky více stresu, samotě, i nižším výdělkům. Stylové podnikatelky jsou projekt, který ženám pomáhá v rozhodující chvíli udržet si drajv, povznést svůj byznys díky papírenským doplňkům a pochopením extra stylu své značky.

Vyzařujte styl a přitahujte prosperitu

Značky, a to i kdy mají strategii, na sebe z oboru a klišé nabalí balast, než najdou svůj jedinečný hlas. Uděláme test brand archetypů, vytáhneme z chaosu to “vaše extra” a zbytek debordelizujeme, aby odteď i ten nejmenší krok posiloval vaši vizi a zmenšoval rozdíl mezi představou a realitou.

 

Dáváme vašim nápadům krásnou a vaši osobitou papírovou či webovou podobu

Podporujeme podnikatelky, které cítí, že je třeba v byznyse poskočit na nový level

Dělám brand styling založený na vašich nadáních a ziskových byznys archetypech

Ať vyberete cokoliv, u nás máme díky multioborovosti a 12leté zkušenosti na paměti vše, co prosperující podnikání žen potřebuje.

Moje přednosti

Multioborovost (šetří náklady)

Jemný design, silný dojem

Vycházím z vašeho stylu

Ctím vaše náklady, práci zbytečně neprotahuju

Potenciál vašeho podnikání vyjádřený slovy a obrazy

Na přednostech vaší značky vzniká 10 stran manuálu (jazyk, vizuál, archetyp značky i její debordelizace)

blankPodobně jako každý člověk má i každý projekt svou duši, svou vizi, své poslání – a je úžasné, když je to cítit i navenek, když to vyzařuje z každého aspektu. Ladím vizuál, texty a celkový dojem značky, aby vše srozumitelně sdělovalo tu jednotnou vnitřní message. Jsem vaše vnímavá bussiness stylistka. Jako multipotenciálka dokážu vychytat souvislosti mnoha rovin, které specialisté ani nevnímají.

– vystudovala jsem češtinu a stylistiku

– jsem webař, programátor a redaktor

– ctím krásu, mám 5 let grafické praxe

– studuju psychologii barev, tvarů, fontů

– komunikuju s tiskárnou k nejlepšímu výsledku

– pravidelně se školím v nejlepším současném marketingu

– chápu vás ve vašich zájmech i výzvách, sama podnikám 11 let

Právě schopnost kombinace těchto oborů je skutečně cenným know-how, které s vámi sdílím.

Co podnikatelky říkají na spolupráci

Tvoříme pro vás od brand strategie přes weby, texty až po grafiku a tisk

 

 

Rozjímám nad texty v brand manuálu. Musím říct, že tvoje zpracování je něco úžasného ve smyslu krásy, pravdivosti a podstaty! Ještě jednou veliké díky! Jani, určitě bych s tebou chtěla pracovat dál na zavádění všeho do praxe. Hanka, hanapolakova.cz

blank

Hana Poláková

projekt Lehkost mého bytí

Jsem neuvěřitelně ráda, že se mi v tom vrtáš!!! Nádherně jsi to všechno nasákla, vyselektovala a roztřídila. Jsem z toho celý den totálně nadšená. Úplně jsi mě odzbrojila, doplnila jsi puzzlík do skládanky, který jsem dlouho hledala. Markéta, pedagogickydiar.com

blank

Markéta Mrázová

projekt Pedagogický diář

Tisk a grafika vašich produktů a byznys doplňků

Co u nás tiskneme

Vizitky, děkovné kartičky, samolepky, stylové zápisníky, tištěné ebooky a další

 

blank

Zápisníky na míru
V očích klientů profesionálka

S Renčou, Pravou nehtařkou, jsme spolupracovali na zápisnících pro její kurzy. Jak reagovaly studentky? “Chtěla jsem se zeptat, odkud máš ten krásný zápisník a najednou koukám, že na něm máš Pravou nehtařku. Teď si v mých očích stoupla jako profesionálka.”

Zápisníky jsou ještě krásnější, než jsem čekala. S tebou je radost spolupracovat. Oceňuju tvůj aktivní přístup. Moje studentky si z kurzu odnesou kromě dovedností i hmatatelnou připomínku spolu s cennými poznámkami pro domácí trénink. Za největší výhodu považuju design na míru, který odráží moji osobnost a značku a je tím pádem exklusivní. Výsledný blok je krásný a funkční, což je ta nejlepší kombinace, která mohla z naší spolupráce vzejít. 

blank

Renata Tesařová

Ta pravá nehtařka
Jak probíhá spolupráce

 

Zadání a cena

Ujasníme si váš cíl – čeho chcete tiskovinou dosáhnout. Podle toho ladíme zadání i poměr kvality a ceny, protože ta závisí na každém detailu (třeba matná laminace pro sametovější povrch). Od počtu tiskovin se pak vyvíjí cena za styling a za kus.

Možnost společného tisku

Pokud na výsledek nespěcháte, výhodou Stylových podnikatelek je, že během roku se můžete přidat k tiskovým projektům, kde společně šetříme časové a finanční náklady. Je třeba však vyčkat (to může být i výhodou, nemáte-li v cashflow prostředky na růst – můžete se finančně připravit).

Brand styling

Po zadání prozkoumám vaši značku, její jazyk a vyzařování. Pro nalezení směru mi pošlete i obrázky (například z Pinterestu), které mi přiblíží vaši představu. Máte-li vlastní barvy a fonty, budeme pracovat s nimi, jinak využijeme psychologii fontů a barev k perfektnímu oslovení.

Návrhy, tisk a platba

Dostanete 2 až 3 koncepty. V tu chvíli hradíte 50 % zálohu a díky vašim podnětům pilujeme finální podobu (ta, do níž se zamilujete). Teprve pak jde produkt do tisku. S tiskárnou vše ladíme, aby nic neopomněli a výsledek byl skvělý. Ten vám natočíme. Při spokojenosti posíláme zbylou fakturu a po uhrazení posíláme.

Jak začít?

Svou poptávku pošlete na jana@papirovestesti.cz, nebo si vyberte z předpřipravených produktů dále.

blank

Ruční výroba a kontrola kvality

Každý kousek u všech zakázek standardně bereme pečlivě do rukou a před odesláním kontrolujeme výsledný tisk a kvalitu.

blank

Precizní balení křehkého papíru

Podle nás by mělo být ilegální pracovat s papírem a nevědět, jak ho bezpečně zabalit proti otřesům při dopravě. U nás si dáváme extra záležet.

blankNápady pro vaší značku

Následujeme vaše představy, zároveň však vždy v spolu-tvořivém procesu přicházíme s nápady, které podtrhnou váš šmrnc a message.

blankTipy pro vaší prosperitu

Víme, že cílem tvorby produktů a byznys papírenských doplňků je zisk, rády vám zdarma poradíme tipy s nastavením cen nebo propagací produktu.

Ukázkové portfolio

Vyšperkujte své podnikání tiskem

Praxe ukazuje, že pro trvanlivé a prosperující podnikání potřebujeme i offline a vůbec trvanlivé, hmatatelné doplňky, třeba právě z papíru. Můžeme je rozdělit na fashion (nálepky na produkty…) a praktické (produktové karty, pracovní listy…).

Tiskoviny se stávají oporou byznysu, dodávají mu reálnost a prestiž, stabilitu a důvěryhodnost.

Chcete se to naučit, uvidět vaše jedinečné možnosti a povznést se nad konkurenci? Spolupracujme.

blank

Cenné know-how pro podnikatelky v podcastu, magazínu a skupině

Společně prosperujeme

EMAIL MAGAZÍN STYLOVKY

Zatím je v plánu cca čtvrtletní magazín pro podnikavé dámy

blank

Stylová skupina na Facebooku

Kdy se pro tebe hodí?delší dobu podnikáš a cítíš, že se potřebuješ obklopit podobně uvažujícími ženami, protože je třeba posunout se na nový level, a máš i kapitál to podniknout. Jedná se o kruh vybraných velmi odvážných a skvělých podnikatelek a kromě tématu skupiny – stylový tisk a grafika pro úspěšné ženské podnikání – se setkáváme jednou měsíčně online živě.

  1. Vzájemná podpora a feedback
  2. Podpora ve zvyšování organického dosahu na sítích
  3. Možnosti REÁLNÉ spolupráce a propagace
  4. Osvěžující oživení a humor
  5. Antidepresivum, když řešíte výzvy

Abychom mohly udržovat vysoký standard informací a setkávání, skupina je placená přívětivým příspěvkem čtvrtletně / ročně.

Podcast Jednohubky - šik sestřihy pro podnikatelky

Končíte jenom tam, kde vy samy skončíte. My ženy (až na výjimky) nemáme špatná podnikání, jen špatné strategie 😉 Podobně jako každý člověk má i každý projekt svou duši, svou vizi, své poslání – a je úžasné, když je to cítit i navenek, když to vyzařuje z každého aspektu. Jak ladit strategii, vizuál, texty a v každé otázce vašeho podnikání celkový dojem značky, aby vše srozumitelně sdělovalo tu jednotnou vnitřní message a tím měnilo svět, zatímco vy prosperujete? O tom je stylové podnikání.

Hodnoty, které u nás můžete načerpat

Jednotnost a důvěryhodnost

Osobní styl a profesionalita

Prestiž a rostoucí prosperita

Podnikatelské sebevědomí a ženská jistota

až 890

stran textu napíšu ročně

165

grafiky jsem navrhla a 45 % u nás i vytiskla

7

webů jsem stvořila vč. eshopů a kurzů

10 000

hodin jsem se zlepšovala


jana@papirovestesti.cz
+420 731 415 596