Paráda! Díky za tvůj zájem, vážím si toho a chci ti dávat kvalitní obsah a extra tipy. A začnu s tím hned teď.

Já jsem Jana, autorka Papírového štěstí, a protože tohle je moje srdcovka a ráda jednám na přímo a přátelsky, budu ti tu tykat. Snad to je pro tebe taky příjemnější 🙂

Jako speciální poděkování za tvůj zájem ti sem dávám jedno ze svých cestovatelských videí, které jsem vytvořila jako motivaci v rámci svého druhého projektu Liveinspirit.

ŽIJ ŽIVOT JAKO ODVÁŽNÁ HRDINKA, ODVÁŽNÝ HRDINA

Smyslem tohohle sestřihu z mého výletu na motorce po Gran Canarii je nakopnout tě – dát ti najevo, že jít si za svým, být sama sebou MÁ SMYSL a vlévá to člověku energii do žil, díky níž překoná všechny obavy nebo překážky.

Věřím, že ti video s podmanivou hudbou a texty dodá trochu šťávy i víry v sebe a vše, co dokážeš ♥

PS: Záběry jsem točila za jízdy – v jedné ruce držím po 15 letech motorku a v té druhé zrcadlovku 😀

Nicméně pokud by se ti v budoucnu přestalo v papírovém království líbit, odhlásit se můžeš kliknutím na “odhlásit” v patičce každého emailu a taky smazáním svého účtu.


Ještě nemáš svůj přístup do členské sekce plné designu a bohaté inspirace?

Pokud tě zajímá design, osobní rozvoj a rovnováha v životě, určitě se registruj, ať máš přístup ke všem bonusům, dárkům, slevám a všem vychytávkám v naší vymazlené členské sekci, a staň se členem komunity v papírovém království ♥


MĚJ OBSAH OKAMŽITĚ

Nechci ti zahlcovat schránku, takže souhrn ti přijde vždy jednou za měsíc. Pokud chceš vše vědět hned, sleduj náš Papírový Facebook a Instagram.

Těším se na tebe a tvé radosti i pokroky. Jana Mráčková, autorka Papírového štěstí


PS: Kdybych náhodou spadla do Hromadných nebo do Spamu, vytáhni mě a dej mě do Doručených, tam mi bude hnedle veseleji a neztratím se ti 🙂 Můžeš si také uložit mou adresu jana@papirovestesti.cz, ze které ti budu psát.

PS2: Tvá osobní data jsou u mě v pořádku. Přečti si, jak je chráním – Ochrana osobních údajů.