Paráda! Až potvrdíš svou mailovku, tak hned jak něco zas stvořím, přijde ti mail, abys byla v obraze ♥

Když už jsme v kontaktu, tak se ti představím, jsem Jana, autorka Papírového štěstí, a protože tohle je moje srdcovka a ráda jednám na přímo a přátelsky, budu ti tu tedy tykat. Snad to je pro tebe taky příjemnější 🙂

Jako speciální poděkování za tvůj zájem o články se na této děkovné stránce můžeš mrknout na jedno z videí z kurzu, jak využívat svůj tvůrčí potenciál, který je k dispozici všem, kteří si pořídili diář a vstoupili do kurzu Šťastný měsíc.

BONUSOVÉ VIDEO – Síla zaměření a proč spíš udržovat směr než dělat “dokonalý” plán

MOŽNOST ODHLÁŠENÍ

Ppokud by se ti v budoucnu přestalo v papírovém království líbit, odhlásit se můžeš kliknutím na “odhlásit” v patičce každého emailu a taky smazáním svého účtu.


Ještě nemáš svůj přístup do členské sekce plné designu a bohaté inspirace?

Pokud tě zajímá krása a design, osobní rozvoj a rovnováha v životě, určitě se registruj, ať máš přístup ke všem bonusům, dárkům, slevám a všem vychytávkám v naší vymazlené členské sekci, a staň se členem komunity v papírovém království ♥


MĚJ OBSAH OKAMŽITĚ

Pokud chceš vše vědět hned, sleduj náš Papírový Facebook a Instagram.

   blank

Těším se na tebe a tvé radosti i pokroky. Jana Mráčková, autorka Papírového štěstí


PS: Kdybych náhodou spadla do Hromadných nebo do Spamu, vytáhni mě a dej mě do Doručených, tam mi bude hnedle veseleji a neztratím se ti 🙂 Můžeš si také uložit mou adresu jana@papirovestesti.cz, ze které ti budu psát.

PS2: Tvá osobní data jsou u mě v pořádku. Přečti si, jak je chráním – Ochrana osobních údajů.