Jsi přihlášen/a jako:  (není-li tu tvé jméno, nejsi přihlášen/a – a to je škoda, nepůjdou ti otevřít stránky členské sekce – Přihlášení)


19. dubna VÝZVA KE DNI ZEMĚ 2018 – SAMOLEPKY NA SCHRÁNKY

  • samolepku stáhnete v sekci K vytištění (stačí kliknout na fotku)
  • výzvu si můžete splnit vyfocením své schránky – bodíky získáte zde Ušetři kila papíru
  • a když fotku hodíte na svůj Instagram s hashtagem #papirovestesti, můžete na konci roku i něco vyhrát (překvapení!)


7. března: Jdou svoboda s tvořivostí a diáře vůbec dohromady? ANO, ANO, ANO…


VÝZVA 2018: UŽ JE NÁS TU 200! CO TAHLE VZÁJEMNÁ PODPORA A INSPIRACE? Líbí se mi místa, kde se lidi navzájem podporují a sdílejí své zkušenosti, proto bych chtěla jedno takové vytvořit i v členské sekci papírového království… takové společné náměstíčko, kam si člověk může skočit pro radu, pro podporu, inspiraci… co vy na to? Jestli se vám idea líbí, dejte mi vědět vyplněním svého profilu ♥ a já se pustím do příprav 😉 >> Obyvatelé PŠ, kteří už dali o sobě vědět


archiv nejdůležitějších zpráv

2. prosince: 5 bodíků se ti přičte, když se přihlásíš nebo napíšeš komentář a 20 bodíků za nákup. V odměnách zjisti, jaké dárky a slevy můžeš za body získat.

19. října: Nové parádní videotutoriály k členské sekci: Jak si vyplnit svůj profil? Jak si nastavit účet a soukromí? Jak plnit výzvy? 3 videotutorialy ZDE!

11. října: Hledáš nápady, jak se rozvíjet, zkvalitnit volný čas, jak vystupovat ze své rutiny? Výzvy na webu PŠ jsou právě k tomu určené! Jak na ně? Videonávod:

5. října: Už je nás více než 50, pojďme se seznámit ♥

Všimli jste se, že přibyly kolonky, které o sobě můžete vyplnit? 🙂 – stačí kliknout na “ozubené kolečko” v Můj profil. Udělejte si malou sebereflexi a představte se ostatním členům PŠ 🙂 (nebo si nastavte soukromí a označte svůj profil jako neviditelný!). Pro inspiraci můžete mrknout na můj profil Jana Mráčková

Napiš nám

Zrovna nejsem online. Napiš mi zprávu a já napíšu hned, jak budu moct. Jana

0

Start typing and press Enter to search