„Že nejsi kreativní a neumíš plánovat? Zkus PŠššš a uvidíš :)“

Kreativita v osobním životě je tak trochu návyk. S kreativním systémem šťastných papírů snadněji dosáhneš svých cílů (těch báječných i těch, co jsou prostě zkrátka potřeba) a kdo ví, třeba tě to začne i bavit.

 

„Že plánování není důležité? … PŠšš!?“

V dnešním světě se plánování buď přeceňuje, nebo podceňuje. Jak to máš ty? Se šťastnými papíry si můžeš vyladit vlastní míru a víc se ukotvit. Takhle totiž dojdeme mnohem dále a mnohem víc v klidu, než kdybychom žádnou niť ve svém životě nenásledovali.

 

Že štěstí nejde “naplánovat”? PŠššísahám, že trochu jde!

Svému štěstíčku můžeme jít vždycky trošku naproti. Jistě že žádné plánování člověka nezachrání, když je jak hromádka neštěstí, ale proč by si člověk nemohl naplánovat sem tam pár šťastných chvilek?

„Že sebeorganizace není radost? Hmmm…. PŠšš!??“

Šťastné papíry si můžeš přizpůsobit sobě. Je to tvá cesta. A věř mi, že si jí můžeš užít! Navíc nabízíme plno variant barev, protože věříme ve dvě věci, že každý má svůj jedinečný styl a že ty nejobyčejnější věci mají být krásné a těšit nás.

>> Zajímá tě pozadí projektu? Přečti si papírový příběh – Paper story.


Proč si vybrat šťastné papíry?

Ať už jde o celoživotní sen, nebo jen dočasný projekt (tvorba webu, změna práce, úklid doma nebo v počítači, stěhování, hubnutí… cokoli)… šťastné papíry je podpůrný systém jednotlivých listů, kterými můžeš doplnit jakýkoli diář!

Díky šťastným papírům vždy můžeš pracovat s konkrétním listem zrovna tak, jak potřebuješ. Jeden týden se ti chce víc věnovat záměrům nebo vděčnosti, druhý zase vnitřnímu úklidu a ten další tomu vnějšímu? Pohodička, prostě pracuješ zrovna s tím, co chceš. Někdo zvládne pracovat s více tématy každý den, někdo potřebuje jen jedno zaměření. To vše je zohledněno.

Žádný nátlak, ale ani zahnívání – spíš plynutí.

ABY NÁM ŽIVOT JEN TAK NEPROTÉKAL MEZI PRSTY

POMÁHAJÍ UDRŽET POZORNOST A ZAMĚŘENÍ NA TO DŮLEŽITÉ I NA RELAX

Podporují žít ze srdce a pomáhají se zaměřit a držet si správný směr a postupně ho podle potřeb upravovat.

Je to systém, který nás ale nesvazuje, naopak je otevřený a flexibilní.

Systém, u kterého nevadí, že z něj na pár dní nebo pár týdnů vypadneme – když se k němu vrátíme, stačí zrevidovat a navázat.

Nezůstává na povrchu, jde o postupnou a nenápadnou rekonstrukci každodenního života do podoby, která nás učiní… ne dokonale šťastnými (vždyť i to občasné škobrtání je pro život taky důležité), ale zkrátka šťastnějšími než kdy dřív, s pocitem vnitřního blaha, radosti ze sebe sama a z dobře odvedené práce.


Na co si dát pozor – výzva

Je potřeba zpočátku vyvinout úsilí – osvojit si návyk pravidelně tyhle vychytávky používat, mít papír třeba na očích a pracovat s ním – zkrátka nejprve je třeba se ho vůbec naučit používat.

Šťastné papíry se snažíme dělat krásné, aby psaní do nich bylo radostí.

V praxi to funguje, že mám aktuální papír, se kterým pracuju, neustále po ruce, na očích… a cca jednou dvakrát třikrát týdně (nebo klidně každé ráno, zkrátka jak je potřeba) si udělám „směřovací“ chvilku – projdu, zaktualizuju, zapíšu, ujasním si priority na další dny.

PRO KOHO JSOU ŠŤASTNÉ PAPÍRY?

Velmi aktivním lidem pomáháme mít přehled a mít na paměti i to důležité, nejenom každodenní tvoření a nutnosti.

Vyklidněným typům zas rádi trošku pomůžeme nasměřovat a krok sum krok směřovat k nějaké vlastní vizi (nebo si tu vizi i určit).

A pak taky těm, co jsou někde mezi – to jsem třeba já. Však ono se to i v průběhu života mění. Někdo se může měnit klidně, jak to roční období 🙂

Jsi hodně aktivní a potřebuješ toho zvládat hodně? Mrkni sem!

Míváš výkyvy mezi akcí a plynutím? Tak sem.

Jsi hodně intuitivní, ale zajímáš se o to, jak se nenásilně v životě posouvat? Tak sem!

Napiš nám

Ahoj, s čím ti můžu pomoci? Nebo máš nápad, někde se objevila chyba?

0

Start typing and press Enter to search