PRVNÍ VLAŠTOVKA ŠŤASTNÝCH DIÁŘŮ:

LiveInMonth + SAMOLEPKY

Jako úplně první světlo světa spatřila krásná šablona pro měsíční plánování: Šťastný měsíc.

Vyšla v šesti barvách, takže si určitě vyberete tu *svou*. Perfektní nástroj, jak si v životě udržet šťastný směr a průběžně se koncentrovat na to, co je opravdu důležité. K tomu dostanete printable šablonu *to-do-listu* (seznamu úkolů), kterou si budete moci vytisknout, kolikrát budete potřebovat.

A protože nám jde především o variabilitu a tvůrčí hraní, spolu s ní jsme do světa vypustili i první dvoje motivační samolepky, kterými si každý měsíc můžete svůj měsíční přehled osvěžit.

>> Více o šabloně zde: Šťastný měsíc

POHLEDY A KARTIČKY PLNÉ KRÁSY A INSPIRACE

Do tisku v roce 2017 šla i první série motivačních kartiček Květinová 2017 a pohledů Něžná a také autorská záložka Prostě svá.

Také jsme nechali vytisknout něžný plakát Miluj svůj život, který se krásně vyjímá na poličce i na zdi.


No…a co nás čeká dál?

Listy pro tvorbu vizí, deníky nápadů atd. – ale to už jsme v horizontu asi tak jednoho roka, možná dvou. Už máme zkušenost, že nic není tak rychlé jako v naší hlavě, haha.

Do budoucna se chci (Jana jako hlavní generátor nápadů) zaměřit i na praktické elektronické printables (třeba rychlé dárky – stáhnu, vytisknu, zabalím a dárek je hotový 🙂
 
Jakmile současné věci dostanou potřebnou péči a prodeje vydělají na další tisk – v hlavně už nosím Šťastnou krabičku pro tvorbu osobní vize. Krabička bude skvěle doplňovat Šťastný měsíc. Bude to krabička plná nástrojů pro vytvoření jedinečné osobní vize (co mi dává smysl, jak chci žít, čemu se chci věnovat, jaké chci mít vztahy atd.), bude v sobě obsahovat pracovní listy, motivační kartičky a další naprosto boží materiály. Formu to bude mít samozřejmě – krásnou a designovou – zkrátka ve stylu Papírového štěstí.
 
Také vize členské sekce je ale širší, chtěla bych, aby tam vznikla parta holek, co se navzájem podporují (jako další krok tedy bude vytvořit diskuzní fórum) a vzájemně inspirují (do budoucna chci technicky vyřešit, že by některé členky v případě zájmu mohly získat status spolupracující autorky a publikovat vlastní články na blog se zaměřením na praktické návody na diy tvoření pro krásný domov nebo jiné oblasti, ve kterých já zas tak dobrá nejsem).

Klidně pište, co by se vám líbilo ♥

(stačí kliknout na obálku vpravo dole a poslat vzkaz)

JAK JSME NA TOM?

[pfai pfaic=”fa fa-check-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Dokončení webu, aby bylo kde publikovat terapii krásy každodennosti ♥ (duben 2017)

[pfai pfaic=”fa fa-check-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Konec testování návrhů prvních šťastných papírů v praxi (březen 2017)

[pfai pfaic=”fa fa-check-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Dokončení grafických podkladů pro první diářové doplňky (duben 2017)

[pfai pfaic=”fa fa-check-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Spolupráce s nějakou fajn kvalitní tiskárnou (květen 2017)

(vtipnou historku o tom, jak jsem málem místo 800 pohledů zadala téměř půl milionu, si můžete přečíst na našem FB profilu🙂

[pfai pfaic=”fa fa-check-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Příprava videí a návodů (červen 2017)

[pfai pfaic=”fa fa-check-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Grand opening eshopu* (s létem 2017)

[pfai pfaic=”fa fa-check-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Spuštění vymazlené členské sekce s bonus šablonami a výzvami (podzim 2017)

[pfai pfaic=”fa fa-square-o fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”#f97352″ ] Tvoření dalších a dalších šťastných papírů, a tedy i lidí (pořád!)

[pfai pfaic=”fa fa-pencil fa-2x fa-fw ” pfaicolr=”” ]

♥ Jana a Maruška


* s Maruškou si vypuštění prvních šťastných papírů do světa představujeme velkolepě. Asi jako když Sostrene Grene (dánská obdoba Ikei) vydává novou kolekci a fronta před otevřením je přes celou ulici 😀

MRKNI DO ZÁKULISÍ

Napište nám

Krásný den! Potřebujete poradit nebo jste na webu našli chybu? Neváhejte nám napsat, ozveme se vám co nejdříve.

0

Start typing and press Enter to search